SolHimalajska.pl

Słone zakupy

Sól w szklanym zamykanym pojemniku himalajska różowa krystaliczna gruba

Sól w szklanym zamykanym pojemniku himalajska różowa krystaliczna gruba

Przed ponad 250 milionów lat himalajska sól krystaliczna była nie używana przez człowieka. Sól ta zawiera 84 minerałów niezbędnych do życia i pochodzi z czasu, kiedy planeta Ziemia charakteryzowała się czystym ekosystemem.

BogutynMlyn

Inhalator solny CISCA Salt Pipe (na 5 lat)

Inhalator solny CISCA Salt Pipe

CISCA Salt Pipe

 
Wmocnij Swój Układ Oddechowy za Pomocą Inhalatora Cisca Salt Pipe! 
"Oryginalny Węgierski Opatentowany Inhalator pracuje do 5 lat" 
Opatentowane Urządzenie Medyczne klasy IIa 

ISO nr 3001/2000 

Jak widać w “The Saturday Times”, “Independent”, “Healthy and Dailymail”

Uwaga: 
Oryginalny węgierski inhalator Cisca jest oznaczony kolorami i posiada zawór bezpieczeństwa. Wszelkie informacje zawarte na tej stronie odnoszą się jedynie do inhalatora Cisca - opatentowanego medycznego urządzenia a nie do podobnych produktów, które ostatnio pojawiły się na rynku.

 

 Inhalator CISCA jest prostym i naturalnym sposobem aby mieć rzeczywisty wpływ na swoje zdrowie. Wykorzystuje korzyści ze starożytnych terapii w jaskiniach solnych w celu utrzymania optymalnego funkcjonowania układu oddechowego i aby pomoc Ci łatwiej oddychać, złagodzić kichanie, kaszel, duszności i pozostawić odczucie ulgi. Kryształy soli były wykorzystane przez dziesięciolecia w leczeniu układu oddechowego i oczyszczaniu płuc, umożliwiając im wchłoniecie większej ilości tlenu. 
 Większość chorób układu oddechowego takich jak astma, alergie, problemy z zatokami i oskrzelami jest związanych z zanieczyszczeniem powietrza. Badania wykazały, że choroby alergiczne są coraz większym problemem w społeczeństwie zachodnim, a raporty pokazują, że około 20% populacji Wielkiej Brytanii (i około 75% osób cierpiących na astmę) cierpi na jakąś formą zapalenia błony śluzowej nosa. W celu utrzymania zdrowego stylu życia wydaje się logicznym, że powinniśmy oczyścić nasze drogi oddechowe podobnie jak robimy to z naszą skóra i włosami. 
 W rzeczywistości, u wielu osób oddychanie świeżym morskim powietrzem pomaga łagodzić problemy z oddychaniem. W Europie Środkowej i Wschodniej terapie w jaskiniach solnych znane były ze skutecznego leczenia systemu oddychania od dziesięcioleci. Zostały opisane przez polskiego lekarza F.Bochkowsky w książce opublikowanej w 1843 roku, w której stwierdzał,że górnicy z kopalni soli rzadko cierpieli na choroby układu oddechowego. Praktyka zabierania chorych na choroby układu oddechowego w dół w kopalni soli dla leczenia stopniowo rozprzestrzeniała się w całej Europie Wschodniej. Jest to powszechnie znany sposób leczenia w Europie Środkowej i Wschodniej, ale prawie nie stosowany w innych częściach świata. 
 Inhalator Cisca wykorzystuje naturalną moc uzdrawiania Jaskin Solnych w autentycznej oryginalnej opatentowanej poręcznej porcelanowej rurce, zapewniając wygodny sposób na poprawę i utrzymanie Twojego oddechu. Kryształy soli umieszczone w inhalatorze Cisca, mogą być używane przez okres do 5 lat i nie ma potrzeby ich uzupełniania. 
 Wynaleziony na Węgrzech inhalator Cisca posiada dwa filtry ceramiczne zawierające 50-60 gramów kryształów soli kamiennej, która powstała w węgierskich jaskiniach około 20 milionów lat temu. Jego unikalna ergonomiczna konstrukcja sprawia, że jest komfortowy i wygodny w użyciu. 
 Powietrze jest oczyszczane w chwili przechodzenia przez kryształy soli, a odczucie jest bardzo podobne do robienia głębokich oddechów świeżym morskim powietrzem. Mikrocząsteczki soli wnikają głęboko do płuc otwierając zatory w oskrzelach i oskrzelikach przez przywrócenie normalnego transportu śluzu. Cząsteczki również zabijają bakterie, które mogą prowadzić do zapalenia tkanki płucnej. 

 Ilość soli wdychanej przez przewód jest niewiele większa niż mikrogram, więc oferując konkretne korzyści dla układu oddechowego nie ma negatywnego wpływu na ciśnienie krwi. Inhalator Cisca może być wykorzystany jako uzupełnienie obecnych leków bez żadnych skutków ubocznych.


Jak korzystać z inhalatora Cisca


 Korzystanie z inhalatora Ciska nie mogłoby być łatwiejsze. Wystarczy, że umieścisz porcelanowa rurkę między wargami i będziesz wdychać powietrze przez usta a wydychać nosem. Dla uzyskania najlepszych wyników inhalator powinien być stosowany regularnie i jest przeznaczony dla regularnego stosowania od 15-20 minut dziennie przez 5 lat.

 Gdy użyjesz go po raz pierwszy może wydawać się w smaku trochę słony, lecz to powinno przejść po kilku zastosowaniach. Używając go regularnie zaczniesz zauważać, że oddychanie staje się łatwiejsze i głębsze oraz, że kaszel spowodowany problemami układu oddechowego znacznie się zmniejsza. 

 Inhalator Cisca może być również używany do głębokiego oczyszczania jamy nosowej, pomagając tym, którzy cierpią na katar sienny, nieżyt nosa czy zapalenie zatok. Wystarczy umieścić rurkę w pobliżu jednego otworu nosowego, nabrać przez niego powietrza a potem powtórzyć to samo po drugiej stronie.


 Stosowanie soli do leczenia chorób układu oddechowego nie jest rozpowszechnione w Wielkiej Brytanii i wielu ludzi obawia się użycia soli w postaci soli, jaka ja znamy w zachodnim społeczeństwie gdzie generalnie odnosi się do chlorku sodu - bardziej znanego jako sól kuchenna. Chlorku sodu jest przetworzona forma soli, z którego usunięto wiele korzystnych minerałów, pozostawiając zmodyfikowana substancje, która jest potencjalnie szkodliwa dla organizmu, zwłaszcza jeśli mówimy o ciśnieniu tętniczym krwi. 

Inhalator CISCA zawiera tylko najczystsze kryształy soli. 

Skład chemiczny soli w inhalatorze CISCA: 

98,7% NaCl, CaSO4 0,1%, MgCl2 0,028%, CaCl2 0,13%, Fe2O3 0,00056%, dalsze śladowe pierwiastki to: K, I, Br 

P – Pytanie

O - Odpowiedź


P: Jak go używać? 

O: Wystarczy że umieścisz inhalator w ustach i zaczniesz wdychać normalnie powietrze wydychając je przez nos. Oddychanie musi być wykonywane z normalnym natężeniem. Wymuszone oddychanie jest niepotrzebna i należy jego unikać. Zaleca się używać urządzenie przez 15 do 25 minut dziennie, ale czasem okres inhalacji można przedłużyć do od 1 do 2 godzin dziennie. Aby osiągnąć lepsze wyniki, urządzenie powinno być używane w sposób ciągły, o stałych a nie o zmiennych porach.


P: Czy sól wewnątrz inhalatora jest podobna do soli kuchennej?


O: Nie, sól wewnątrz inhalatora Cisca to czyste kryształy soli mineralnych - soli kamiennej powstałej w połowie miocenu. Tego rodzaju kryształy soli zostały poddane ogromnemu ciśnieniu na przestrzeni milionów lat i to ciśnienie odpowiedzialne jest za stworzenie kryształów soli. Wyższe ciśnienie przekłada się na bardziej doskonały porządek w strukturze krystalicznej. 

P: Czym jest mały gumowy zawór w inhalatorze Cisca?


O: Mały gumowy zawór u góry inhalatora jest zaworem zwrotnym, który działa w chwili gdy ktoś nie wydycha powietrza przez nos, ale przez usta powodując zagrożenie dostania się wydychanego powietrza spowrotem do inhalatora Cisca; zawór zamyka się i blokuje drogę powietrzu do inhalatora, w ten sposób chroniąc go przed zawilgoceniem powietrzem wydychanym. Proszę go nie usuwać. W wypadku, gdy przez przypadek zawór odpadnie z otworu, są dwa alternatywne proste sposoby na dalsze korzystanie z inhalatora. Pierwszym z nich jest spróbowanie umieszczenia zaworu za pomocą taśmy spowrotem na tym samym miejscu inhalatora, drugim, jeśli nie można znaleźć zaworu, można korzystać z palca w celu zamknięcia otworu po wykonaniu każdorazowego wdechu powietrza.


P: Jak duży jest inhalator Cisca?


O:Inhalator Cisca ma niewielkie rozmiary, mieszczące się w dłoni, które w zasadzie są takie same jak telefonu komórkowego. Jest on bardzo poręczny i łatwo go ze sobą wszędzie zabrać. Waga inhalatora Cisca to tylko 280 gramów. 

P: Do czego służą różnokolorowe okrągłe części na stronach inhalatora? 

O: Zostały zaprojektowane dla użytkowników, w przypadku, gdy w rodzinie używa się większej ilości inhalatorów i chce się je od siebie odróżnić. 

P: Czy należy napełniać inhalator CISCA solą lub zastępować jego zawartość? 

O: Inhalator Cisca jest obliczony na używanie go przez 5 lat, przy dziennym użyciu od 15 do 20 minut. Jest to pojedyncza rurka z 50 gramami soli krystalicznej, która może być używana przez 5 lat - po upływie 5 lat zaleca się zakup nowego inhalatora w celu uzyskania lepszych wyników. Jest to jedna z wielkich zalet tego inhalatora ponieważ nie trzeba starać się o zastępowanie soli i napełnianie.

P: Czy musimy korzystać z inhalatora Cisca codziennie? Czy możemy użyć go więcej niż raz dziennie?

O: Inhalator Cisca może przynieść pozytywne skutki, jeśli jest używany regularnie. My zwykle używamy analogie tłumacząc to naszym klientom, że mamy zwyczaj myc się codziennie budząc się i chodząc spać, ale nie myślimy o czyszczeniu naszego układu oddechowego. Inhalator Cisca zaprojektowany jest dla oczyszczania układu oddechowego, i jeżeli ten oczyszczany jest codziennie, kondycja poprawia się. Oczywiście inhalator może być użyty więcej niż raz dziennie, ponieważ zawiera on naturalna sol. Im częściej go się używa tym można zauważyć mniejsze problemy z oddychaniem, ból gardła i kaszlem. 

P: Czy musimy korzystać z inhalatora w przeciągu jednej sesji dziennej trwającej od 15 do 20 minut? Czy możemy podzielić czas korzystania z inhalatora w przeciągu dnia na krótsze okresy? 

O: Nie ma konieczności robienia jednej długiej sesji w przeciągu dnia, zwłaszcza w naszym obecnym zajętym stylu życia. Możemy podzielić czas korzystania z inhalatora w przeciągu dnia. Na przykład 5 minut rano, 5 min w trakcie przerwy i tak dalej. Można używać inhalatora w trakcie swoich codziennych czynności, takich jak oglądanie telewizji, słuchania radia lub nawet serfowania po Internecie. 

P: Na pudełku znajduje się informacja, że możemy korzystać z niektórych olejków aromatycznych łącznie z inhalatorem CISCA w aromaterapii. Jak możemy to robić? 

O: Korzystanie z olejów aromatycznych i inhalatora CISCA jest proste. Wystarczy umieścić olejku na palcu i rozcierać go palcami, a następnie potrzeć palcem filtr pod rurka. Możesz wdychać olejek jednocześnie wdychając powietrze z inhalatora. Wdychanie olejków jest korzystne gdy używa się inhalatora do wdychania powietrza przez nos, ponieważ olejek ułatwi oddychanie. 

P: Czy istnieją jakieś leki, które nie mogą być używane w połączeniu z inhalatorem? 

O: Inhalator może być używany ze wszystkimi lekami. Ponieważ zawiera on tylko naturalne kryształy soli zebrane z różnych jaskiń, nie ma żadnych skutków ubocznych. 

P: Czy inhalator może być stosowane przez pacjentów cierpiących na nieprawidłowe działanie gruczołu tarczycy, i problemami z nerkami? 

O: Tak, chociaż zawiera jod, to jego pobierana ilość jest niewielka w czasie wdechu i nie może być szkodliwa dla pacjentów. 

P: Czy inhalator Cisca może być stosowany w przypadku nadciśnienia tętniczego? 

O: Tak, ponieważ w trakcie używania ulatnia się z niego podczas wdechu poniżej miligrama soli - ilość, która w organizmie nie ma wpływu na ciśnienie krwi, tak jakby odwiedzało się rejony nadmorskie.

P: Czy inhalator Cisco jest bezpieczny dla kobiet w ciąży? 

O: Tak, może być stosowany przez wszystkich, ponieważ zawiera tylko czyste kryształy soli, zebrane z europejskich jaskiń solnych. 

P: Jaka jest różnica między inhalatorem dla dorosłych – Salipe i inhalatorem dla dzieci Elipipe? 

O: Zarówno w składniki jak i cena są zupełnie takie same, z tą tylko różnicą że konstrukcja jest inna, w przypadku dzieci kształt słonia, aby dzieci chętnie z niego korzystały. 

P: Od jakiego wieku dzieci mogą rozpocząć korzystanie z Saltpipe? 

O: Nasze najmłodsze dzieci korzystające z inhalatora miały dwa i pół roku. Inhalator może być również bezpiecznie stosowany przez młodsze dzieci, ale najważniejszym jest nauczenie ich, aby wdychały przez usta i wydychały przez nos. Trudniej jest to wytłumaczyć młodszym dzieciom.

P: Dlaczego musimy wydychać przez nos? 

O: Gdy korzystasz z inhalatora musisz wdychać przez usta i wydychać powietrze przez nos. (zwróć uwagę na to aby normalnie, delikatnie i nie za głęboko). Jest to bardzo ważne, ponieważ tylko w ten sposób, kryształy soli mogą dotrzeć do górnych dróg oddechowych (zatoki szczękowej) a w ten sposób oczyszczają one system oddychania. 

P: Czy inhalator może być być wykorzystywany, aby oczyścić nos, jeśli mamy problemy z zatokami? 

O: Tak, inhalator może być tak wykorzystany. Dzięki specjalnej konstrukcji ustnika, można wdychać powietrze przez nos, w celu oczyszczenia jamy nosowej. Wystarczy przyłożyć rurkę do jednego nozdrza i nie ma potrzeby, aby zamykać drugie, należy wdychać powietrze przez nos i wydychać ustami lub nosem (o ile jest to możliwe). Wykorzystanie w ten sposób inhalatora jest dodatkowym normalnym sposobem wykorzystania, które można powtórzyć używając go pięciokrotnie za każdym razem na każdą stronę lub więcej o ile jest taka potrzeba. 

P: Przed czym należy chronić inhalator? 

O: Inhalator powinien być chroniony przed wilgocią i para dlatego nie zaleca się przechowywać go w łazience lub w kuchni. Należy unikać upuszczania go do wody, ponieważ w ten sposób kryształy soli zlepia się razem, a urządzenie zostanie uszkodzone. 

P: Jak czyścić inhalator Saltpipe? 

O: Urządzenie należy czyścić lekko wilgotną szmatką tylko na zewnątrz. Woda nie może dostać się do urządzenia.